SYNERGIA EIG to program inwestycyjny przygotowany specjalnie przez ekspertów Energy Invest Group. Jest on dedykowany zarówno osobom fizycznym jak i prawnym, zainteresowanym ulokowaniem swoich pieniędzy w elektrowniach wiatrowych.

Szybko rozwijająca się branża energetyki wiatrowej przyciąga w Polsce coraz większą liczbę inwestorów. Nie są to już tylko duże firmy, ale także osoby indywidualne, które w elektrowniach wiatrowych widzą komfortową i długoterminową lokatę swojego kapitału. Program SYNERGIA EIG, stworzony przez Energy Invest Group, jest dedykowany zarówno firmom jak i osobom fizycznym. Każdy może stać się wspólnikiem siłowni wiatrowej od momentu rozpoczęcia budowy, aż przez cały okres eksploatacji turbiny.

Jak działa program SYNERGIA EIG?

Inwestor wnosi do spółki wkład finansowy. W tym czasie uzyskiwane są pozwolenia na budowę siłowni wiatrowej, wykonywane są pomiary wietrzności, a w końcu wznoszony jest wiatrak. Deweloperem odpowiedzialnym za ten proces jest firma Siłownie Wiatrowe S.A. Po zakończeniu wszystkich prac przygotowawczych i montażowych elektrownia jest uruchamiana. Spółka zaczyna odnotowywać zyski ze sprzedaży zielonej energii i obrotu zielonymi certyfikatami, a inwestorom co roku wypłacana jest dywidenda proporcjonalna do liczby posiadanych przez nich udziałów i przychodów firmy. Program SYNERGIA EIG jest w sumie przewidziany na 29 lat, gdzie pierwszy rok to okres budowy turbiny a 25 lat, to czas eksploatacji wiatraka i wypłaty corocznej dywidendy dla współwłaścicieli ekologicznej elektrowni. Prostota i przejrzystość programu SYNERGIA EIG umożliwia łatwe inwestowanie z wieloletnim zyskiem każdej osobie zainteresowanej upowszechnianiem zielonej energii i wzbogaceniem swojego portfela inwestycyjnego o projekty z sektora energetyki odnawialnej.

Gdzie mogę uzyskać więcej informacji o programie SYNERGIA EIG?

Inwestorzy zainteresowani energią wiatrową, którzy skontaktują się z Energy Invest Group, zapraszani są na spotkanie, podczas którego specjaliści szczegółowo przedstawią proces inwestycyjny, perspektywy finansowe oraz umowę inwestycyjną. Umożliwia to szczegółowe poznanie działania programu SYNERGIA EIG i podjęcie najlepszej decyzji o ulokowaniu swoich funduszy.

K.K.