W dniach 7–10 października 2013 r odbyła się jubileuszowa, 25. edycja Międzynarodowych Targów Poznańskich POLEKO. W tym czasie poznańskie pawilony wypełniły się stoiskami wystawców z Polski i Europy. Zobaczyć można było m.in. maszyny, urządzenia i technologie dedykowane ochronie środowiska, stoiska producentów paneli fotowoltaicznych i elektrowni wiatrowych, instytucji finansujących inwestycje w OZE oraz władz samorządowych. Nie mogło tam zabraknąć EIG, jako lidera w sektorze prywatnych inwestycji w energetykę wiatrową!

Poznań przez cztery dni był nie tylko miejscem spotkań decydentów z sektora ochrony środowiska i prezentacji najnowszych technologii, ale także doskonałą okazją do spotkań z inwestorami i osobami szukającymi nowości branżowych.

Tegoroczne targi POLEKO obfitowały w ciekawe wydarzenia – odbyło się ponad 50 różnych konferencji, debat i pokazów. Sale wypełnione były słuchaczami – do Poznania zjechało kilka tysięcy osób spragnionych najnowszej wiedzy.

Stoisko EIG i Siłowni Wiatrowych S.A. cieszyło się dużym powodzeniem wśród zwiedzających. Był to dla nas czas intensywnego edukowania gości targów, gdyż nadal wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że inwestycje w elektrownie wiatrowe nie są już zarezerwowane tylko dla najbogatszych. Mieliśmy okazje gościć na stoisku zarówno naszych obecnych inwestorów, jak i osoby, które dopiero dzięki temu spotkaniu podjęły decyzję o posiadaniu własnej inwestycji w elektrowni wiatrowej budowanej przez EIG.

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko serdecznie dziękujemy a tych, którzy nie dotarli do Poznania zapraszamy do kontaktu z nami i śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej.

Do zobaczenia, do usłyszenia!