Czy zastanawiałeś się kiedyś patrząc na turbinę wiatrową, po co ktoś ją zbudował?

Widząc ją, pomyślałeś pewnie o ekologicznej produkcji prądu i ochronie środowiska. To oczywiście prawda ale elektrownie wiatrowe są również źródłem pokaźnych dochodów dla ich właścicieli.

Budowa elektrowni wiatrowych jest bardzo opłacalną formą lokowania kapitału. Turbina przez całą dobę, 365 dni w roku, każdy podmuch wiatru zamieni na energię elektryczną, a Właściciel nie musi się martwić o sprzedaż wyprodukowanej energii gdyż gwarantują mu to przepisy prawa. Procesy uruchomienia i ustawienia turbiny w stronę wiatru są w pełni zautomatyzowane, więc czynią urządzenie całkowicie bez obsługowym. W razie awarii turbina jest serwisowana i ubezpieczona, a żywotność takich urządzeń szacuje się na 25 do 30 lat.

To właśnie realna wartość biznesu, jego przewidywalność, pasywność, długi horyzont inwestycyjny i zyski na poziomie kilkunastu procent rocznie powodują, że inwestorzy tak chętnie inwestują w turbiny wiatrowe.

Znając zalety inwestowania w wiatraki prawdopodobnie każdy potwierdzi, że to wspaniały biznes, jednak po chwili doda, że nie stać go na budowę własnej elektrowni. Koszty jej wybudowania są znaczne ale kto powiedział że trzeba od razu mieć na własność całą farmę wiatrową?

Wzorem naszych zachodnich sąsiadów gdzie w ponad połowa źródeł wytwórczych OZE należy do osób prywatnych w formie udziałów lub spółdzielni, a tylko 24% do przemysłu i koncernów energetycznych, proponujemy nabycie pakietu udziałów w elektrowni wiatrowej. W ten sposób nawet osoby, które nie mają doświadczenia i posiadają niewielkie środki na inwestycje mogą zarabiać na odnawialnych źródłach energii.

Nasza firma powstała właśnie po to aby umożliwić inwestowanie w elektrownie wiatrowe osobom z mniejszym kapitałem. Żeby stać się udziałowcem przedsiębiorstwa energetycznego tworzonego przez Energy Invest Group wystarczy już 30 tyś zł. Zamiast trzymać pieniądze na nisko oprocentowanych lokatach, inwestować w nieprzewidywalną giełdę czy martwić się stratami na funduszach inwestycyjnych zapraszamy do inwestowania w realny biznes – turbiny wiatrowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości zostania współwłaścicielem elektrowni wiatrowej wypełnij formularz kontaktowy. Nasz specjalista skontaktuje się w dogodnym terminie i przedstawi szczegóły inwestycji w realizowane przez nas elektrownie wiatrowe.