Czym właściwie jest sukces? Jak go zmierzyć? To pytanie zadają sobie zarówno psychologowie, jak i teoretycy biznesu. Zgodnie z podręcznikową definicją, sukces to działanie na najwyższym poziomie własnych możliwości. Działanie, które jest ukierunkowane na osiąganie celów, z jednoczesnym zachowaniem równowagi we wszystkich obszarach życia. Słowem – kluczem do sukcesu – jest działanie.

Nie da się zaprzeczyć, że to właśnie konsekwentne i odważne działania Energy Invest Group sprawiły, że nasza firma stała się w krótkim czasie liderem w swoim segmencie rynku oraz jednym z orędowników nowoczesnej technologii, jaką jest energetyka wiatrowa. Osiągnięcia te już na początku bieżącego roku potwierdziły dwie przyznane nam nagrody – Eko Inspiracja 2013 oraz Sukces Roku 2014. Statuetkę Sukces Roku 2014 Energy Invest Group odebrało 24 marca br. w Warszawie, podczas uroczystej Gali Osobowości i Sukcesy Roku 2014, która odbyła się w hotelu Courtyard by Marriott. W tym wyjątkowym spotkaniu wzięło udział ok. 700 gości, wśród których znaleźli się znani aktorzy, artyści, biznesmeni, a także dziennikarze, politycy i sportowcy. – Nagroda sukces roku jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i docenieniem całokształtu naszej pracy. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie laureatów, wśród tak znamienitych firm i osobowości. Cieszymy się i z zapałem bierzemy się do dalszej pracy – mówił Adam Wrzesiński, Prezes Zarządu Energy Invest Group odbierając statuetkę Sukces Roku 2014.

Energy Invest Group otrzymało nagrodę jako nowoczesna firma, która poprzez swoją działalność spaja doświadczenia instytucji finansowych i firm technologicznych. Celem działalności EIG jest zarabianie dla swoich Inwestorów na sprzedaży energii elektrycznej i zielonych certyfikatach (a wkrótce aukcjach). Natomiast długofalową misją firmy jest zaspokajanie popytu na energię w sposób możliwie jak najbardziej ekologiczny, przyjazny dla zdrowia Polaków i środowiska naturalnego.