W dniach 3-6 czerwca br w hotelu Gołębiewski w Karpaczu odbyła się jubileuszowa 20. edycja konferencji Wall Street zorganizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Coroczne wydarzenie zrzesza prywatnych inwestorów, którzy podczas paneli dyskusyjnych, debat gospodarczych oraz spotkań z analitykami dyskutują o bieżącej sytuacji ekonomicznej w Polsce. W tym roku w wydarzeniu uczestniczyło ok 1000 osób – jest to największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce.

Prezesi spółek giełdowych prezentowali wyniki firm oraz prognozy rozwoju na nadchodzące lata. Prelegentami wydarzenia byli m.in Darusz Miłek prezes CCC, prezes GPW prof. Małgorzata Zalewska oraz inne znane osobistości ze świata finansów.

Energy Invest Group znalazła się wśród wyróżnionych firm, które zaprezentowały swoje usługi na stoisku promocyjnym.

Podczas rozmów z potencjalnymi inwestorami,  specjaliści z firmy mogli wyjaśnić na czym polega nasza inwestycja w elektrownie wiatrowe w modelu obywatelskim, jakie są zabezpieczenia interesu, ile inwestycji do tej pory zrealizowaliśmy oraz co najważniejsze dla zawodowych inwestorów – stopa zwrotu z inwestycji, która w naszych projektach osiąga wartość dwucyfrową.

Dla osób zainteresowanych szczegółami nt. aktualnie prowadzonych projektów, zapraszamy na webinarium on-line prowadzone na żywo, co 2 tyg w środy o godzinie 20:00, rejestracja na www.inwestycjewwiatraki.pl  Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko