Jeśli interesujesz się energetyką wiatrową lub pracujesz w branży OZE, są wydarzenia, których w 2014 roku nie powinieneś przegapić. Oto kalendarium najważniejszych targów i konferencji, które czekają nas w najbliższym czasie.

Targi i konferencje 2014 – kalendarium dla energetyki odnawialnej

Międzynarodowe Targi Innowacji Energetycznych InEnerg, 4-6 marca 2014 r., Wrocław. Targi InEnerg organizowane przez REECO Poland Sp. z o.o. będą świetną okazją do zaktualizowania swojej wiedzy na temat nowości w branży energetycznej. Targi odbędą się po raz pierwszy, można liczyć więc na duże zainteresowanie, zwłaszcza przedsiębiorców z regionów Odry i Nysy Łużyckiej.

XVII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX – Nowa Energia, 18-20.03.2014. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejszy sprzęt z branży energetyki odnawialnej, a także związany z szeroko pojętą energetką i infrastrukturą. W zeszłym roku targi zgromazdziły 200 wystawców. Przeprowadzono rónież 25 branżowych szkoleń i konferencji, w których udział wzięło ok. 1200 osób.

greenPOWER Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej, 13-15.05.2014, Poznań. GreenPower to największa w Polsce wystawa sektora OZE z atrakcyjnym pogramem wydarzeń towarzyszących. Na targach greenPOWER pojawiają się zarówno prywatni inwestorzy zainteresowani energooszczędnymi technologiami i nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu wykorzystania OZE, jak i przedstawiciele samorządu terytorialnego czy wytwórcy energii konwencjonalnej.

PSEW 2014, Konferencja i Targi Energetyki wiatrowej w Polsce, 27-28.05.2014, Serock. W programie tegorocznej konferencji m.in. sesja na temat przyszłości miksu energetycznego w Polsce, omówienie znaczenia odnawialnych źródeł energii w realizacji założeń polityki klimatycznej i energetycznej UE, duża porcja wiedzy na temat systemu wsparcia OZE opartego na aukcjach oraz podsumowanie aktualnej wiedzy na temat oddziaływania akustycznego farm wiatrowych i infradźwięków. Dla ekspertów z branży energetycznej przewidziano panele na temat przyłączania do sieci, źródeł zmiennych, uwarunkowań lokalizacyjnych, regulacji dla dominant krajobrazowych i monitoringów przed i po wykonawczych.

27. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2014, 16-18.09.2014, Bielsko-Biała. W zeszłorocznej edycji targów udział wzięło ponad 740 wystawców z 18 krajów Europy i Azji. Organizatorem wydarzenia jest ZIAD Bielsko-Biała SA. Targom towarzyszą konferencje i seminaria.

RENEXPO Poland, 23-25.09.2014, Warszawa. Będą to już czwarte Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej w Polsce. W zeszłym roku, podczas targów można było zawrzeć cenne kontakty biznesowe podczas Kolacji Profesjonalistów OZE oraz poznać laureatów Pucharu RENERGY AWARD.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się na seminarium online (webinar)
Wtorek, 22 Maja 2018 13:00zapisz się teraz
LUB
Środa, 9 Maja 2018 20:00zapisz się teraz
x
Zapisz się na webinarium