Strefa Inwestora

Twoje inwestycje w pigułce

Strefa Inwestora Energy Invest Group stworzona została dla osób, które po zapoznaniu się ze stroną internetową i propozycją inwestowania w elektrownie wiatrowe i fotowoltaiczne EIG chcą uzyskać szczegółowe informacje na temat poszczególnych projektów i wykonać kolejny krok w kierunku posiadania udziałów w elektrowni EIG.

EIG prowadzi obecnie 22 projekty elektrowni wiatrowych i 4 projekty fotowoltaiczne. Poniżej znajdziecie Państwo informacje na temat naszych projektów oraz instrukcję jak przystąpić do inwestycji.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Przepisz kod z obrazka
Aby użyć CAPTCHA, potrzebujesz zainstalować Really Simple CAPTCHA .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulaminem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Projekty EIG S.A. w realizacji:

EIG Synergia 2 sp. z o.o. - 4,5 MW
Inwestycja jest realizowana przez spółkę z Grupy Pracownia Finansowa - Enevi SA

EIG Synergia 2 sp. z o.o. to projekt z bardzo szybkim terminem realizacji, oparty o stałą cenę energii, używane turbiny i w całości finansowany z wkładu własnego. Projekt składa się z amerykańskiej turbiny wiatrowej GE 77sl o mocy 1,5 MW na wieży 100m oraz duńskiej turbiny wiatrowej Vestas V90 - 3 MW na wieży 80m , realizowany w okolicach Dobrosina w okręgu lwowskim na Ukrainie. Projekt wchodzi w skład parku wiatrowego o przewidywanej mocy 14 MW realizowanego przez EIG S.A. Projekt charakteryzuje się wyjątkowo korzystnymi zasobami energetycznymi wiatru i ma zagwarantowaną do 2030 roku taryfę gwarantowaną odkupu energii. Przewidywany termin zakończenia inwestycji – pierwsza połowa 2018 roku. Do tej inwestycji zapraszamy wszystkich Inwestorów, którzy dysponują kwotą minimum 55 000 zł. Minimalna ilość udziałów to 10, cena objęcia 1 udziału 5 500 zł.
EIG Ekologiczna Elektrownia 3 sp. z o.o.
Inwestycja jest zlokalizowana w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego. Spółka ma już wydane warunki przyłączenia elektrowni do sieci energetycznej, warunki zabudowy i zagospodarowania terenu, prawomocną Decyzję o Środowiskowych Uwarunkowaniach Przedsięwzięcia i prawomocne pozwolenie na budowę. Projekt przystosowywany jest obecnie do udziału w aukcji energii w ramach nowego systemu wsparcia dla OZE. Przewidywany termin rozpoczęcia budowy – po rozstrzygnięciu aukcji energii dla źródeł o mocy powyżej 1 MW w 2018 roku. Wszystkie udziały w projekcie EIG3 zostały już sprzedane.
EIG Synergia 4 sp. z o.o. - 1 MW
EIG Synergia 4 sp. z o.o. - to projekt z wygraną Aukcją OZE, gotowy do budowy. Pojedyncza elektrownia Leitwind LTW90 o mocy 1MW realizowana w okolicach Łasku w woj. łódzkim. Projekt charakteryzuje się wyjątkowo korzystnymi zasobami energetycznymi wiatru i ma zagwarantowaną na 15 lat cenę odkupu energii. Przewidywany termin zakończenia inwestycji – pierwszy kwartał 2018 roku. Wszystkie udziały w projekcie zostały już sprzedane.
EIG Synergia 5 sp. z o.o. - 1 MW
EIG Synergia 5 sp. z o.o. - to projekt z wygraną Aukcją OZE, gotowy do budowy. Pojedyncza elektrownia Leitwind LTW90 o mocy 1MW realizowana w okolicach Łasku w woj. łódzkim. Projekt charakteryzuje się wyjątkowo korzystnymi zasobami energetycznymi wiatru i ma zagwarantowaną na 15 lat cenę odkupu energii. Przewidywany termin zakończenia inwestycji – pierwszy kwartał 2018 roku. .Do tej inwestycji zapraszamy wszystkich Inwestorów, którzy dysponują kwotą minimum 30 000 zł. Minimalna ilość udziałów to 15, cena objęcia 1 udziału 2000 zł.
EIG Synergia 6 sp. z o.o. - 1 MW
Inwestycja jest realizowana przez spółkę z Grupy Pracownia Finansowa - Enevi SA

EIG Synergia 6 sp. z o.o. - to projekt z wygraną Aukcją OZE, gotowy do budowy. Pojedyncza elektrownia Leitwind LTW 86 o mocy 1MW realizowana w okolicach Kłobucka w woj. śląskim. Projekt charakteryzuje się wyjątkowo korzystnymi zasobami energetycznymi wiatru i ma zagwarantowaną na 15 lat cenę odkupu energii. Przewidywany termin zakończenia inwestycji – pierwszy kwartał 2018 roku. Wszystkie udziały w projekcie zostały już sprzedane.
EIG Synergia 7 sp. z o.o. - 1 MW
EIG Synergia 7 sp. z o.o. - to projekt z wygraną Aukcją OZE, gotowy do budowy. Pojedyncza elektrownia Leitwind LTW90 o mocy 1MW realizowana w okolicach Legnicy w woj. dolnośląskim. Projekt charakteryzuje się wyjątkowo korzystnymi zasobami energetycznymi wiatru i ma zagwarantowaną na 15 lat cenę odkupu energii. Przewidywany termin zakończenia inwestycji – pierwszy kwartał 2018 roku. Wszystkie udziały w projekcie zostały już sprzedane.
EIG Synergia 8 sp. z o.o. - 1 MW
EIG Synergia 8 sp. z o.o. - to projekt z wygraną Aukcją OZE, gotowy do budowy. Pojedyncza elektrownia Leitwind LTW86 o mocy 1MW realizowana w okolicach Kłobucka w woj. śląskim. Projekt charakteryzuje się wyjątkowo korzystnymi zasobami energetycznymi wiatru i ma zagwarantowaną na 15 lat cenę odkupu energii. Przewidywany termin zakończenia inwestycji – pierwszy kwartał 2018 roku. Wszystkie udziały w projekcie zostały już sprzedane.
EIG Synergia 9 sp. z o.o. - 1 MW
EIG Synergia 9 sp. z o.o. - to projekt z wygraną Aukcją OZE, gotowy do budowy. Pojedyncza elektrownia Leitwind LTW90 o mocy 1MW realizowana w okolicach Legnicy w woj. dolnośląskim. Projekt charakteryzuje się wyjątkowo korzystnymi zasobami energetycznymi wiatru i ma zagwarantowaną na 15 lat cenę odkupu energii. Przewidywany termin zakończenia inwestycji – pierwszy kwartał 2018 roku. Do tej inwestycji zapraszamy wszystkich Inwestorów, którzy dysponują kwotą minimum 30 000 zł. Minimalna ilość udziałów to 30, cena objęcia 1 udziału 1000 zł.
EIG Synergia 10 sp. z o.o. - 1 MW
Inwestycja jest realizowana przez spółkę z Grupy Pracownia Finansowa - Enevi SA

EIG Synergia 10 sp. z o.o. - to projekt z wygraną Aukcją OZE, gotowy do budowy. Pojedyncza elektrownia Leitwind LTW86 o mocy 1MW realizowana w okolicach Kłobucka w woj. śląskim. Projekt charakteryzuje się wyjątkowo korzystnymi zasobami energetycznymi wiatru i ma zagwarantowaną na 15 lat cenę odkupu energii. Przewidywany termin zakończenia inwestycji – pierwszy kwartał 2018 roku. Do tej inwestycji zapraszamy wszystkich Inwestorów, którzy dysponują kwotą minimum 30 000 zł. Minimalna ilość udziałów to 15, cena objęcia 1 udziału 2000 zł.
EIG Synergia 11 sp. z o.o. - 2 x 1MW (fotowoltaika)
Projekt EIG przygotowany pod nowy system aukcyjny. Dwie farmy fotowoltaiczne o mocy 1MW każda realizowane w okolicach Ostrołęki. Oba projekty EIG Fotowoltaika 1 sp. z o.o. oraz EIG Fotowoltaika 2 sp. z o.o. z wygraną Aukcją OZE i gwarantowaną ceną odbioru energii na 15 lat. Projekt gotowy do realizacji. Przewidywany termin zakończenia inwestycji – pierwsza połowa 2018 roku. Wszystkie udziały w projekcie zostały już sprzedane.
EIG Synergia 12 sp. z o.o. - 2 x 1MW (fotowoltaika)
Projekt EIG przygotowany pod nowy system aukcyjny. Dwie farmy fotowoltaiczne o mocy 1MW każda realizowane w okolicach Ostrołęki. Oba projekty EIG Fotowoltaika 3 sp. z o.o. oraz EIG Fotowoltaika 4 sp. z o.o. z wygraną Aukcją OZE i gwarantowaną ceną odbioru energii na 15 lat. Projekt gotowy do realizacji. Przewidywany termin zakończenia inwestycji – pierwsza połowa 2018 roku. Wszystkie udziały w projekcie zostały już sprzedane.
EIG Synergia 13 sp. z o.o. - 1 MW
EIG Synergia 13 sp. z o.o. - to projekt z wygraną Aukcją OZE, gotowy do budowy. Pojedyncza elektrownia Leitwind LTW90 o mocy 1MW realizowana w okolicach Legnicy w woj. dolnośląskim. Projekt charakteryzuje się wyjątkowo korzystnymi zasobami energetycznymi wiatru i ma zagwarantowaną na 15 lat cenę odkupu energii. Przewidywany termin zakończenia inwestycji – pierwsza połowa 2018 roku.
EIG Synergia 14 sp. z o.o. - 1 MW
EIG Synergia 14 sp. z o.o. - to projekt z wygraną Aukcją OZE, gotowy do budowy. Pojedyncza elektrownia Leitwind LTW90 o mocy 1MW realizowana w okolicach Łasku w woj. łódzkim. Projekt charakteryzuje się wyjątkowo korzystnymi zasobami energetycznymi wiatru i ma zagwarantowaną na 15 lat cenę odkupu energii. Przewidywany termin zakończenia inwestycji – pierwsza połowa 2018 roku.
EIG Synergia 15 sp. z o.o. - 1 MW
EIG Synergia 15 sp. z o.o. - to projekt z wygraną Aukcją OZE, gotowy do budowy. Pojedyncza elektrownia Leitwind LTW90 o mocy 1MW realizowana w okolicach Ciechanowa w woj. mazowieckim. Projekt charakteryzuje się wyjątkowo korzystnymi zasobami energetycznymi wiatru i ma zagwarantowaną na 15 lat cenę odkupu energii. Przewidywany termin zakończenia inwestycji – pierwszy kwartał 2018 roku.Do tej inwestycji zapraszamy wszystkich Inwestorów, którzy dysponują kwotą minimum 30 000 zł. Minimalna ilość udziałów to 15, cena objęcia 1 udziału 2000 zł.
EIG Synergia 20 sp. z o.o. - 4,5 MW
Inwestycja jest realizowana przez spółkę z Grupy Pracownia Finansowa - Enevi SA

EIG Synergia 20 sp. z o.o. to projekt z bardzo szybkim terminem realizacji, oparty o stałą cenę energii, używane turbiny i w całości finansowany z wkładu własnego. Projekt składa się z amerykańskiej turbiny wiatrowej GE 77sl o mocy 1,5 MW na wieży 100m oraz duńskiej turbiny wiatrowej Vestas V90 - 3 MW na wieży 80m , realizowany w okolicach Dobrosina w okręgu lwowskim na Ukrainie. Projekt wchodzi w skład parku wiatrowego o przewidywanej mocy 14 MW realizowanego przez EIG S.A. Projekt charakteryzuje się wyjątkowo korzystnymi zasobami energetycznymi wiatru i ma zagwarantowaną do 2030 roku taryfę gwarantowaną odkupu energii. Przewidywany termin zakończenia inwestycji – pierwsza połowa 2018 roku. Do tej inwestycji zapraszamy wszystkich Inwestorów, którzy dysponują kwotą minimum 55 000 zł. Minimalna ilość udziałów to 10, cena objęcia 1 udziału 5 500 zł.
EIG Synergia 21 sp. z o.o.
EIG Synergia 20 sp. z o.o. to projekt z bardzo szybkim terminem realizacji, oparty o stałą cenę energii, używane turbiny i w całości finansowany z wkładu własnego. Projekt składa się z amerykańskiej turbiny wiatrowej GE 77sl o mocy 1,5 MW na wieży 100m oraz duńskiej turbiny wiatrowej Vestas V90 - 3 MW na wieży 80m , realizowany w okolicach Dobrosina w okręgu lwowskim na Ukrainie. Projekt wchodzi w skład parku wiatrowego o przewidywanej mocy 14 MW realizowanego przez EIG S.A. Projekt charakteryzuje się wyjątkowo korzystnymi zasobami energetycznymi wiatru i ma zagwarantowaną do 2030 roku taryfę gwarantowaną odkupu energii. Przewidywany termin zakończenia inwestycji – pierwsza połowa 2018 roku.

Projekty zrealizowane przez EIG S.A.

EIG Elektrownia 1 sp. z o.o.
Elektrownia Gamesa G58 o mocy 0,85 MW zrealizowana niedaleko Częstochowy w ramach projektu farmy wiatrowej Mykanów przez 2 Spółki celowe EIG. Projekt został w całości zrealizowany. Turbina została uruchomiona w grudniu 2015 roku i już zarabia dla swoich Inwestorów. Wszystkie udziały w projekcie EIG 1 zostały już sprzedane.
EIG Ekologiczna Elektrownia 2 sp. z o.o.
Elektrownia Gamesa G58 o mocy 0,85 MW zrealizowana niedaleko Częstochowy w ramach projektu farmy wiatrowej Mykanów przez 2 Spółki celowe EIG. Projekt został w całości zrealizowany. Turbina została uruchomiona w grudniu 2015 roku i już zarabia dla swoich Inwestorów. Wszystkie udziały w projekcie EIG 2 zostały już sprzedane.
EIG Ekologiczna Elektrownia 4 sp. z o.o.
Elektrownia wiatrowa Leitwind LTW 86 o mocy 1,5 MW, średnica rotora wynosi 86 m, wysokość wieży 100 m. Inwestycja zlokalizowana jest w województwie łódzkim, niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Projekt został już w całości zrealizowany. W grudniu 2015 roku przeprowadzono montaż turbiny, przyłączono do sieci energetycznej i uruchomiono. Elektrownia pracuje na pełnych obrotach i generuje zyski dla Inwestorów. W tej inwestycji wykorzystano fabrycznie nową turbinę. Inwestycja zrealizowana przy współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska SA. Wszystkie udziały w projekcie EIG 4 zostały już sprzedane.
EIG Ekologiczna Elektrownia 5 sp. z o.o.
Elektrownia wiatrowa Leitwind LTW 86 o mocy 1,5 MW, średnica rotora wynosi 86 m, wysokość wieży 100 m. Inwestycja zlokalizowana jest w województwie łódzkim, niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Projekt został już w całości zrealizowany. W grudniu 2015 roku przeprowadzono montaż turbiny, przyłączono do sieci energetycznej i uruchomiono. Elektrownia pracuje na pełnych obrotach i generuje zyski dla Inwestorów. W tej inwestycji wykorzystano fabrycznie nową turbinę. Inwestycja zrealizowana przy współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska SA. Wszystkie udziały w projekcie EIG 5 zostały już sprzedane.
EIG Synergia 3 sp. z o.o. - 600 kW
Projekt EIG Synergia 3 to ostatni z projektów EIG zrealizowany w oparciu o stary system wsparcia, tzw. Zielone Certyfikaty. Inwestycja zlokalizowana jest w okolicach Płocka. Inwestycja zrealizowana w oparciu o używaną, bezprzekładniową turbinę Enercon E40 o mocy 600kW, bez kredytu bankowego, w 100% finansowana ze środków Spółki. Elektrownia rozpoczęła produkcję energii w czerwcu 2016 r. Zostały ostatnie wolne udziały. Do tej inwestycji zapraszamy wszystkich Inwestorów, którzy dysponują kwotą minimum 38 000 zł. Minimalna ilość udziałów to 20, cena objęcia 1 udziału 1900 zł.

JEŚLI CHCĄ PAŃSTWO PRZYSTĄPIĆ DO INWESTYCJI, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA WIDOCZNEGO PO LEWEJ STRONIE. NASZ SPECJALISTA SKONTAKTUJE SIĘ Z PAŃSTWEM, UDZIELI WSZELKICH NIEZBĘDNYCH INFORMACJI I PRZEŚLE NIEZBĘDNE DOKUMENTY DO ZAWARCIA UMOWY INWESTYCYJNEJ.